Lezzetlerimiz Hakkında Müşteri Yorumları

Sezgin Altıngöz
Öncelikle siteniz hayırlı olsun. Yeni gördüm ve beğendim. Aslında tantuni de çok güzel ama yemek nasip olmadı. İnşallah yakın zamanda elecekte bir gün Yalovadan özellikle tantuni yemek için geleceğim.

Murat Abaşlıoğlu
Burada herşey var. Lezzetse lezzet, temizlikse temizlik, güleryüz ise güleryüz… Daha iyisine ne hâcet, teşekkürler. Bu işletmeyi açanlar ve bu şekilde hizmet verenler Kütahya esnafı için örneksiniz.

Semih Yaşar
Nasıl İstanbul’a her gidişimde ilk işim Eminönü’nde, Tarihi İstanbul Balıkçısı olan sandallardan palamut-ekmek yemek ayrı bir zevk, ayrı bir tat ise, Eskişehir’den Kütahya’ya her gidişimde ilk işim AMİR TANTUNİ’ye uğrayıp o leziz, nefis tantunisinin, o şalgam suyunun tadına bakmamak mümkün değil. Temiz ve hijyen bir mekanda, güler yüzlü, dinamik personeliyle hizmet veren bu işletmeye hayırlı işler dilerim. Not : Kütahya, 3 şubesiyle böyle bir lazzet durağına sahip olmakla çok şanslısınız, Keşke 4’üncü şubesi de Eskişehir’de olsa

Gülcan Kartal
Evet bende çok beğeniyorum. Çift lavaş tavuk tantuni süper. Bir lezzeti var ki başka şehirlerde de yedim ama sizinki çok farklı. Ayrıca dışarıda yapılan dönerleri yiyemeyen biri için ilk tercih oluyor. Temiz olması, lezzetinizin dâim olması dileğiyle, teşekkür ederim. :)

Emrehan Emrem
Dükkan gerçekten çok güzel, çalışanlar güler yüzlü, servisiniz çok hızlı. Tantuni ve şalgamınızın tadı çok güzel. Kasada duran beyefendiler çok yakışıklı. Ama belki çeşmede köpük ayran olsa daha iyi olabilir. Tatlınızın tadı ve fiyatı harika. Bu lezzeti bize tattırdığınız için teşekkür ederiz.

Elif Aydın
Temiz, düzenli ve güzel bir mekan. Tantuninin her çeşidi ve şalgam suyunun yanında daha bir çok yiyecekler mevcut. Tantuniyi ilk burada yedim ve o günden sonra başka bir yere gitmedim. Artık döner de yemediğim için ana besin maddesi olarak tantuni yiyorum. Hergün gittiğim için oranın bir çalışanı gibi oldum. Kütahya’ya gittiğinizde mutlaka uğrayın.

Meltem Purtul
Kütahyada bir kaç tane daha tantunici var. Ama ben de arkadaş gibi ilk burada yedim gerçekten çok güzel diğer yerlerde bende yemiyorum. Özellikle çift lavaşlı tavuk tantuni tavsiyemdir :) yanındada ince biber turşusu off :D

Mustafa Muslu
Üniversiteyi kazanıpta bu şehre kazayla geldiğinizse buraya uğrayın. Yediğinizden her defasında aynı lezzeti alabileceğiniz ve üstelık temiz bi mekan acıyla aranız iyiyse şalgam suyunuda mutlaka tavsiye ederim.

Mesut Dura
Kütahya ya ilk olarak tantuni kültürünü getiren ve yaptıkları işi temiz, sağlam ve güler yüzlü olarak yapan nezih bir yer. Tantunilerinede diyecek hiç bir laf yok tam anlamıyla hepsi bir lezzet deposu, kısaca kütahyada tantuni yenecekse Amir’de yenir.

Tantuni Sipariş Hattı