Tavuk Tantuni Şalgam

Firmamızda müşterilerimize sunmuş olduğumuz şalgam suyunu uzun süreli araştırmalar sonucunda anlaşmış olduğumuz derman firması bizlere en iyi ve en kaliteli şalgam suyunu temin etmektedir. % 100 organik üretim yapan derman firması şalgam sularının ambalajlanmasını da kendi bünyesinde yapmaktadır. Bilindiği üzere ambalajlanmış ürünlerde raf ömürlerinin uzun olması için değişik kimyasal maddeler katılmaktadır. Derman firmasının üretmiş olduğu ürünlerde hiçbir katkı madesi yoktur tamamen doğaldır. Tarlalardan toplanan şalgamların sizlere sunulana kadar geçen süreçte büyük bir titizlik ve hassasiyetle üretilen bu lezzeti tatmanızı tavsiye ediyoruz.

Şalgam Suyunun Faydaları
Kanser: Şalgam, erken teşhiste kansere faydalıdır. Şalgam, rendelenip salata yapılıp yenmeye devam edilir. Şalgam tohumu, ısırgan tohumu, polen öğütülüp balla macun yapılarak 1 ‘er tatlı kaşığı yenmeye devam edilir. Şalgam tohumları öğütülüp, şalgam suyu ve zeytinyağı karıştırılıp şalgam suyu uçana kadar kaynatılır. Bu krem cilt kanserine sürülür.
Böbrek kumları: Şalgam tohumu kaynatılıp balla tatlandırılarak içilmeye devam edilir.
İdrar söktürücü: Şalgam suyu içilmeye devam edilir. Tohumu kaynatılıp içilir.
Cilt temizleyici: Şalgam yaprağı az suda kaynatılıp suyu ile cilt pansuman yapılır.
Kısırlık: Şalgam tohumu, ısırgan tohumu, ceviz içi öğütülüp incir ve balla macun yapılarak yenir.
Kabızlık: Şalgam tohumları öğütülüp suyla lapa yapılıp şişlere bağlanır.
Bronşit, nezle: Şalgam tohumu kaynatılıp balla tatlandırılarak içilmeye devam edilir.
Saç bakımı: Şalgam tohumları kaynatılıp saçlar yıkanır.
Romatizma, kulunç: Şalgam yağı ile ağrıyan yerlere masaj yapılır.
Vücuda kuvvet verici: Ceviz içi, badem içiyle beraber, ceviz yaprağı ile öğütülüp balla macun yapılıp yenmeye devam edilir.

Tantuni Sipariş Hattı